Екскурсионно-паломнический тур в Ватикан

Краків - Відень - Венеція - Рим (Ватикан) – Будапешт – Егер (8 днів)


1 День

8:00 Виїзд зі Львова.

Прибуття в Краків. Оглядова екскурсія вуличками старовинного Кракова: Барбакан, Флоріянські ворота, Королівський шлях, Площа Ринок з незвичайною шляховою забудовою. До вашої уваги також Сукенніци – торгові ряди з сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький Костел – базиліка з унікальними дерев’яним готичним вівтарем (занесений до списку ЮНЕСКО).

Для бажаючих, пропонуємо відвідати аквапарк – один з найбільших критих водяних парків Європи. 8 водних гірок-американок (найдовша гірка довжиною 201 м.), фонтани, гідромасажі, джакузі, водні атракції. Загальна площа басейнів 1586 кв. м. Вся вода озонована з температурою 28-32 С. Чудове місце для відпочинку всією родиною.

Розміщення в готелі. Нічліг.

2 День

Сніданок.

9:00 Виїзд з готелю. Переїзд до Австрії.

Прибуття в Відень. Знайомство з містом епохи правління Габзборгів: прогулянка по «Обручальному кольцу» міста – Ринпштрассе, огляд знаменитої Опери, імператорської резиденції – Хофбург, Ратуші, єврейського кварталу і, звичайно ж, символу міста – Собору Св. Стефана. Після екскурсії, радимо відпочити в одному з багатьох затишних кафе та ресторанчиків Відня, відчути неповторний смак віденської кави і повітряних тістечок, насолодитись атмосферою Відня в мерехтінні вечірніх вогнів.

Розміщення в готелі. Нічліг.

3 День

Сніданок.

9:00 Виїзд з готелю.

Прибуття в Венецію. Самостійна прогулянка містом. Рекомендуємо оглянути центральну частину міста : палац Дожей , Собор св. Марка , який ще називають «золотим» , Міст ювелірів … Хто має романтичну натуру , може здійснювати мандрівку на гондолі старовинними водними вуличками Венеції , чи відправитись на швидкісному катері по каналу Джудека до острівної частини міста . А сувенірні крамниці «міста на воді» нікого не залишать байдужим.

Виїзд з Венеції.

Нічний переїзд до Риму.

5 День

Сніданок.

Екскурсія в Ватикан – резиденцію Папи Римського. Відвідування недільної літургії в Соборі Св. Петра – головному католицькому храмі світу.

Виїзд з Риму. Зупинка в торгівельному центрі. Тут ви відвідаєте магазини одягу та взуття – фабричного розповсюдження фірмової продукції TRUDI, SISLEY, DENNY, LEVIS, JOOP, ECCO, DIESEL, BENETTON, BURBERRY, SWATCH, PIERRE CARDIN, та багатьох інших.

Нічний переїзд в Будапешт.

6 День

Прибуття в Будапешт.

Розміщення в готелі.

Вільний час. Пропонуємо відвідати термальні купальні «Сечені» (15 ароматизованих саун, відкритих та закритих басейнів (12 Євро) та вечірню прогулянку на кораблі по Дунаю з келихом шампанського (15 Євро). Вечірній Будапешт, підкорить вас своєю красою.

Нічліг.

7 День

Сніданок.

9.00 Виїзд з готелю.

Оглядова екскурсія містом. Ми побачимо легендарні пам’ятки історії Буди і Пешту – Площа Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережна Дунаю, церква Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон, Королівський палац.

Переїзд в м. Єгер. Місто розташоване в мальовничій долині і славиться своїм героїчним минулим, середньовічною фортецею, архітектурними пам’ятками в стилі угорського бароко, (175 пам’яток архітектури, серед яких Єпископський палац 15 ст., Базиліка), чудовими винами і термальними водами. Оглядова екскурсія, відвідування долини Сепоссонь (Долини красунь), дегустація вин і знаменитого угорського гуляшу (10 Євро).

Відвідування гіпермаркету «TESKO».

Виїзд за кордон.

8 День

Прибуття у Львів.

 

ВАРТІСТЬ - 340евро